راه کارهای ما در بخش صنعت

روشها , راه حل ها و راه کارهای ما در حوزه صنعت

1- کاتالوگ های هوشمند واقعیت افزوده در بخش صنعت

وقت آن فرا رسیده است تا کاتالوگ های سنتی صنعت خود را همگام با رشد و توسعه گسترده روشهای نوین بازایابی و انگیزشی در مشتریان و مخاطبان هوشمند نماییم. کاتالوگ های واقعیت افزوده هوشمند یک محصول نوآورانه و خلاقانه با کاربرد های چند منظوره است.

کاتالوگ هوشمند اساسا” یک اَپلیکیشن واقعیت افزوده روی پلاتفرم موبایل است که بطور اختصاصی برای برند تجاری شما طراحی می شود که قادر است تا صفحات و تصاویر کاتالوگ شما را شناسایی کند و مدیایی دیجیتالی مختلفی را جهت تکمیل و تفهیم بیشتر مشتری روی کاتالوگ نمایش دهد. این مدیای دیجیتالی می تواند دو بعدی یا سه بعدی شامل ویدئو ؛ اسلاید شو ؛ مدل سه بعدی محصول و …  باشد.

نحوه کار با آن برای مشتری بسیار آسان است , کافیست مشتری شما اَپ کاتالوگ شما را دریافت کند و پس از نصب و اجرای آن روی گوشی هوشمند خود و روشن شدن دوربین گوشی آنرا به سمت صفحات کاتالوگ شما قرار دهد تا منتظر یک اتفاق مهیج روی کاتالوگ شما باشد.

مشاهده ویدئوی این محصول
سوالات متداول این محصول
سوال : کاتالوگ ما چاپ شده آیا می توانیم آنرا به کمک اپلیکیشن فوق هوشمند کنیم؟ پاسخ : بله , مشروط بر اینکه کاتالوگ شما تصویر داشته باشد. سوال : آیا اپلیکیشن فوق یک اپلیکیشن آماده است ؟ پاسخ : خیر این اپلیکیشن بطور اختصاصی برای برند تجاری شما و با نام تجاری شما تهیه می گردد و کاملا اختصاصی است. سوال : آیا کاربران برای استفاده از اپلیکیشن فوق به اینترنت نیاز دارند ؟ پاسخ : اگر محتوای کاتالوگ محدود باشد و منجر به افزایش حجم اپلیکیشن از حد مجاز نباشد نسخه آفلاین اپلیکیشن ارائه می گردد و نیاز به اینترنت ندارد. – آیا این اپلیکیشن هم اندروید است و هم ios ؟ بله , هر دو نسخه قابل تهیه کردن است. – آیا این اپلیکیشن هم مدیای دو بعدی مثل ویدئو و اسلاید شو و هم مدل سه بعدی را پشتیبانی می کند ؟ پاسخ : بله بسته به سفارش هم مدیای دو بعدی و هم مدیای سه بعدی قابل ارائه است.
درخواست دمو

جهت درخواست دمو محصول لطفا فرم زیر را کامل و ارسال نمایید.

پیام فوری (واتساپ)

از طریق لینک واتساپ زیر به کارشناسان ما فوری پیام دهید

2- کارت ویزیت هوشمند واقعیت افزوده در بخش industry

ارائه کارت ویزیت یکی از قدیمی ترین روشهای سنتی در تبادلات , تعاملات و ارتباطات تجاری است و نقش اطلاعات ارائه شده در آن و هویت گرافیکی روی آن نشانگر اولین ارزیابی ها از سوی مشتریان و مخاطبان شماست. بنابراین بسیاری از شرکتها و سازمانهای در بخش دولتی و خصوصی سعی در ارائه بهترین کار ویزیت دارند که منعکس کننده جایگاه تجاری ممتاز شان باشد از سویی دیگر با رشد و توسعه فعالیت ها . ارتباطات تجاری و خدماتی در بستر صفحات و شبکه های اجتماعی گسترش یافته است و نیاز به ابزاری کارآمد در ارائه محتوایی جامع تر و کامل تر جهت ایجاد ارتباطی پایدار احساس می شود. کارت ویزیت هوشمند واقعیت افزوده اپلیکیشنی است که بطور اختصاصی برای کارت ویزیت شما تهیه می گردد و قادر است انواع مدیا ها شامل ویدئو , تصویر , لینک های شبکه های اجتماعی , لینک آدرس روی نقشه , تماس با خطوط مختلف همراه و ثابت و لینک های وب سایت شما را به مخاطبتان ارائه نماید. این اپ توسط مشتری شما دریافت می گردد و پس از اجرای اپ و روشن شدن دوربین هنگامیکه به سمت کارت ویزیت قرار گیرد انواع مدیای مجازی به کارت الحاق می شود و کاربر و مخاطب شما قادر هست با انتخاب های مورد نظر خود به انواع اطلاعات در مورد شما دسترسی پیدا کند. 

مشاهده ویدئوی این محصول
سوالات متداول این محصول

سوال : کارت ویزیت ما چاپ شده آیا می توانیم آنرا به کمک
اپلیکیشن فوق هوشمند کنیم؟
پاسخ : بله , مشروط بر اینکه کارت ویزیت در سایز مناسب و استاندارد و حاوی المان گرافیکی باشد.

سوال : آیا اپلیکیشن فوق یک اپلیکیشن آماده است ؟
پاسخ : خیر این اپلیکیشن بطور اختصاصی برای برند تجاری شما و با نام تجاری شما تهیه می گردد و کاملا اختصاصی است.

سوال : آیا کاربران برای استفاده از اپلیکیشن فوق به اینترنت نیاز دارند ؟
پاسخ : اگر محتوای نمایش روی کارت ویزیت محدود باشد و منجر به افزایش حجم اپلیکیشن از حد مجاز نباشد نسخه آفلاین اپلیکیشن ارائه می گردد و نیاز به اینترنت ندارد.

– آیا این اپلیکیشن هم اندروید است و هم ios ؟
بله , هر دو نسخه قابل تهیه کردن است.

– آیا این اپلیکیشن هم مدیای دو بعدی مثل ویدئو و اسلاید شو و هم مدل سه بعدی را پشتیبانی می کند ؟
پاسخ : بله بسته به سفارش هم مدیای دو بعدی و هم مدیای سه بعدی قابل ارائه است.

درخواست دمو

جهت درخواست دمو محصول لطفا فرم زیر را کامل و ارسال نمایید.

پیام فوری (واتساپ)

از طریق لینک واتساپ زیر به کارشناسان ما فوری پیام دهید

3- تور مجازی 360 از کارخانه , تاسیسات , دفاتر , محصولات

در بسیار اوقات استفاده از زبان تصویر می تواند گویای بسیاری از ناگفته ها باشد اما تصویر هم با توجه به سایز و محدودیتهای صفحات نمایشی گاه برای برخی انتقال مفاهیم بصری برای مشتریان و مخاطبان نیز نمی تواند بطور کامل گویا باشد. یکی از کاربرد های تور های مجازی 360 نمایش موقعیت های مکانی بزرگ است که در قالب انتشار در بستر وب امکان گسترده ای را در راستای نمایش محتوا ایجاد می نماید. همچنین با ساختار تعاملی بیننده می تواند خود موقعیت مکانی مورد نظر را جهت بازدید انتخاب نماید. بازدید از کارخانه , خط تولید , بازدید از تجهیزات و تاسیسات صنعتی , بازدید از مکانهای اداری , بازدید از محصولات در محیطهای داخلی و بیرونی , بازدید از سازه ها و پروژه های ساختمانی در حال ساخت یا تکمیل شده , بازدید از داخل معادن , سدها و پل ها و تونل ها , فضای داخلی خودرو ها , پست های برق و خطوط فشار قوی , تصفیه خانه ها , انبارها و …

اگر در یک نمایشگاه قصد دارید تا امکان بصری و بازدید کارآمدی برای بازدیدکنندگان  از آنچه که در غرفه قابل نمایش نیست و صنعت خود , فراهم کنید استفاده از تورهای 360 بهترین و سریعترین و اقتصادی ترین روش و گزینه شما خواهد بود.

مشاهده ویدئوی این محصول
سوالات متداول این محصول

سوال : فرآیند اجرایی برای تهیه و ساخت تور مجازی چگونه است ؟
پاسخ : تیم تصویر برداری 360 ما با قابلیت تهیه عکس و فیلم 360 درجه در محل شما حضور می یابند و تصویر برداری های لازم انجام می گردد سپس تصویرها ترکیب و یک تور مجازی 360 از آنها ساخته می شود.

سوال :نحوه ارائه محتوای 360 درجه به مخاطب چگونه است ؟

پاسخ : شما میتوانید تور مجازی 360 خود را تحت وب در وبگاه خود یا در قالب اپلیکیشن و یا در قالب مالتی مدیا روی لوح فشرده به مخاطبان خود ارائه نمایید

سوال : در تور مجازی 360 می توان در محیط حرکت کرد ؟
پاسخ : خیر , فقط از طریق لینک های روی برخی نقاط می توانید از یک نقطه به نقطه ای دیگر جابجا شوید.

 

درخواست دمو

جهت درخواست دمو محصول لطفا فرم زیر را کامل و ارسال نمایید.

پیام فوری (واتساپ)

از طریق لینک واتساپ زیر به کارشناسان ما فوری پیام دهید

4- شبیه سازی بصری مجازی و تعاملی در صنعت

در بسیاری از محصولات صنعت و تاسیسات بزرگ و کوچک و سازه ها بنا به کاربرد های مختلف نیاز به نمونه مجازی شبیه سازی شده از واقعیت هستیم تا ارائه کاملی از آن را در محیط اداری , بخش فنی و مهندسی , بازریابی و  بازرگانی , سرویس و نگهداری , آموزش پرسنل فنی , بازدید های کامل تعاملی تمام عیار ارائه نماییم. در پروژه های شبیه سازی در ابعاد گوناگون ما امکانی را فراهم می کنیم تا ضمن در اختیار داشتن یک نمونه مجازی بصری از سوژه مورد نظر امکان حضور داخل پروژه (قدم زدن داخل پروژه ) بطور کامل فراهم نماییم. ارائه این محصول شبیه سازی شده از پروژه ها , تاسیسات صنعت , سازه ها و …. در زیرساخت فناوری واقعیت مجازی این امکان را فراهم می سازد تا به کمک هدست های واقعیت مجازی با نزدیک امکان شبیه سازی درک کاملی از فضای پروژه را داشته باشید. به خصوص هنگامیکه هنوز پروژه ها اجرایی نشده و در حد و حدود طرح اولیه است شبیه سازی بصری به همه تیم های اجرایی کمک می کند تا درک و فهم دقیق تری از خروجی نهایی پروژه داشته باشند.

مشاهده ویدئوی این محصول

سوالات متداول این محصول

سوال : فرآیند اجرایی برای تهیه و ساخت شبیه ساز چگونه است ؟
پاسخ : تیم تصویر برداری ما با استفاده از تجهیزات ویژه تصویربرداری و اسکنر های پیشرفته اطلاعات تصویری اولیه از پروژه را تهیه می کنند سپس تمام اجزاء بصورت سه بعدی مدلسازی و بافت سازی می گردد و با چیدمات اجزا ء در یک صحنه مجازی یک نمونه از آن ساخته می شود.

سوال :نحوه ارائه محتوای شبیه سازی به مخاطب چگونه است ؟

پاسخ : بطور عمومی خروجی شبیه ساز عمدتا با هدف ارائه روی پلاتفرم PC یا پلاتفرم واقعیت مجازی ساخته می شود و عمدتا نیازمند سخت افزار رایانه و هدست واقعیت مجازی است اگر نسخه ای سبک قابل ارائه روی موبایل و بستر وب نیز قابل ارائه است.

سوال : در شبیه ساز می توان در محیط شبیه سازی شده حرکت کرد ؟
پاسخ : بله , به کمک پدهای کنترلی معمولی می تواند در داخل پروژه حرکت کرد و از هر جای مورد نظر بازدید کرد.

سوال : آیا میتوان داخل شبیه ساز با اجزاء صحنه تعامل داشت و آنها را دچار تغییر نمود ؟

پاسخ : بله به کمک دسته های کنترلی ضمن حرکت در محیط می توانید با اجزاء مختلف صحنه تعامل داشته باشید.

درخواست دمو

جهت درخواست دمو محصول لطفا فرم زیر را کامل و ارسال نمایید.

پیام فوری (واتساپ)

از طریق لینک واتساپ زیر به کارشناسان ما فوری پیام دهید

آخرین اخبار فناوری های کاربردی در صنعت

فناوری های کاربردی بستری مناسب برای کارآفرینان خلاق و پرتلاش است تا با خلق محصولات جدید خبر ساز این روزهای دنیای فناوری با کاربرد در صنعت باشند

اپلیکیشن واقعیت افزوده ماشین آلات سنگین

اپلیکیشن واقعیت افزوده ماشین آلات سنگین

می 11, 2020 نمونه کارها, واقعیت افزوده/مجازی

توضیحات پروژه ویدیو پروژه تصاویر پروژه همگام با توسعه و پیشرفت صنعت ماشین آلات سنگین در جهان و رقابت در حوزه بازاریابی و معرفی محصولات متنوع در این صنعت پایه , این امکان به کمک اپلیکیشن واقعیت افزوده فراهم شده است تا محصولات متنوع در

اطلاعات بیشتر
اپلیکیشن واقعیت افزوده ساختمان

اپلیکیشن واقعیت افزوده ساختمان

می 11, 2020 نمونه کارها, واقعیت افزوده/مجازی

توضیحات پروژه ویدیو پروژه تصاویر پروژه شرکت های ساختمانی فعال در حوزه های  معماری , طراحی , مشاوره و اجرا که عموما“ در طراحی انواع سازه های مختلف فعالیت می کنند به کمک فناوری های نوینی همچون واقعیت افزوده و واقعیت مجازی قادر خواهند بود

اطلاعات بیشتر
اپلیکیشن واقعیت افزوده خودرو

اپلیکیشن واقعیت افزوده خودرو

می 11, 2020 نمونه کارها, واقعیت افزوده/مجازی

توضیحات پروژه ویدیو پروژه تصاویر پروژه یکی از کاربرد های جدید برای معرفی خودرو های جدید و همچنین معرفی قابلیتهای گوناگون آن از فناوری واقعیت افزوده استفاده می شود. در نمونه اپلیکیشن فوق خودرو بی ام دبلیو روی کاتالوگ طراجی شده بصورت به بعدی با

اطلاعات بیشتر