راه کارهای ما در بخش بانکداری

روشها , راه حل ها و راه کارهای ما در حوزه banking

1- گیمیفیکیشن و کاربرد در بانکداری

در فضای رقابتی تنگاتنگ کسب و کارهای حوزه بانکی و روشهای نوین بازاریابی مبتنی بر خدمات بانکی که سطح کیفی و کمی سرویس ها , بین رقبای بازار تفاوتهای اندکی دارد , روشهای کلاسیک مبتنی بر فناوری های نوین و خلاق محور در حوزه بازاریاب بانکداری در بخش مشتریان و ارتقاء سطح  وفاداری آنها بسیار حائظ اهمیت است.

اگرچه راهبرد هایی همچون راه اندازی باشگاه مشتریان قطعا از ضروریات غیر قابل انکار جهت در حوزه بانکداری است اما از آن مقوله مهمتر ایجاد شرایط ویژه برای حفظ و ارتقاء سطح وفاداری مشتریان و همچنین توجه به راهبرد های جدید بازاریابی است. گیمیفیکیشن یا بازی وار سازی فرآیند های جدی , یکی از روشهای نوین کاربردی در وفادارسازی مشتریان در کسب و کارهای گوناگون است که تحت مدل های مفهومی گوناگون و دقیق با درگیر سازی مشتریان و مخاطبان با مولفه های گوناگون گیمیفیکیشن از مشتریان فعلی , مشتریان پایدار را برای صاحبان کسب و کارها به ارمغان می آورد

امروزه کاربرد گیمیفیکیشن در خدمات banking جایگاه ویژه ای یافته است , طراحی روشهای نوین مبتنی بر فریم ورک های گیمیفیکیشن در بستر خدمات بانکی نقش موثری را در حفظ و ارتقاء سطح وفاداری مشتریان بانک و همچنین یکی از مولفه های قدرتمند در حوزه رقابتی بازاریابی بانکی است.

تعریف کلاسیک گیمیفیکیشن

گیمیفیکیشن در یک جایگاه کلی به مفهوم  بازی وار سازی موضوعات جدی همچون موضوعات مختلف در کسب و کارها و ایجاد تفکرات بازی‌گونه در زمینه‌های مختلفی  که اصولا” ماهیت بازی ندارند که با رویکرد ایجاد تعامل و انگیزه در افراد به منظور رسیدن به اهداف مورد نظر انجام می گردد , به عبارت دیگر هنر تعبیه کردن مکانیزم های بازی در فضاهایی  که به صورت پیش‌فرض برای بازی طراحی نشده‌اند. از سویی دیگر گیمیفیکیشن را می توان  ایده‌ای برای استفاده از بازی‌ها و تکنیک‌های بازی گونه برای جلب توجه مخاطب و درگیر سازی با اهداف مختلف دانست که ضمن تامین نیاز انسان‌ها به سرگرمی، از این نیاز به نفع کسب و کارها و برای وفادارتر کردن مشتریان و افزایش درگیری ذهنی آنها با برند ها و خدماتشان بهره می گیرند.

تکنیک های گیمیفیکیشن

شناسایی و نفوذ به تمایلات طبیعی عموم مشتریان و بهره گیری از پتانسیل های رقابتی همچون مسابقات , پاداش ,کسب موفقیت , مالکیت , نوع دوستی و همکاری های فردی و اجتماعی , تحریک هیجانات , عوامل درونی و بیرونی رفتارها , تکنیک های گیمیفیکیشن را تشکیل می دهد و طراحی یک گیمیفیکیشن موفق وابسته به عوامل متعددی بر اساس مولفه های فوق است. روشها و فریمورک های مختلفی جهت طراحی گیمیفیکیشن وجود دارد که بسته به شرایط و فضای کسب و کار انتخاب می شوند.

اهداف راهبردی در گیمیفیکیشن banking

1. هدف اصلی عایدی سود و سهم بیشتر بازار.

2. ایجاد و خلق یک تجربه عالی و متمایز برای مشتریان (Customer Experience).

3. ایجاد بستر مناسب جهت جذب مشتریان جدید.

4. توسعه و خلق محصولات و خدمات جدید از طریق شناسایی خواسته ها و نیازهای مشتریان.

5. ايجاد ارتباطي دوسويه و تعاملي مستقيم با مشتريان.

6. تشویق مشتریان جهت جمع آوری امتیازات و استفاده هر چه بیشتر از جوایز طرح ها و جشنواره های متنوع.

7. تشویق و اصلاح رفتار مشتریان برای استفاده از خدمات الکترونیکی بانک.

8. پاسخی شایسته در مقابل اعتماد مشتريان بانک.

9. افزایش سطح تعامل اعضا با باشگاه که به افزایش سطح آگاهی آنها از برنامه ها و طرحها فعلی و آتی می گردد.

10. افزایش سطح وفاداری اعضا به باشگاه مشتریان بر اساس اهمیت یافتن ارزشیابی های کسب امتیاز در باشگاه.

11. هدایت امتیازات کسب شده به فرآیند های ارزش آفرینی مضاعف.

12. آموزش غیر مستقیم موضوعات مالی و بانکی.

13. وجود چرخه ی خدمات شرکای تجاری و پل ارتباطی امتیاز محور در طراحی گیمیفیکیشن.

14. متحول سازی زیست بوم باشگاه مشتریان با درگیر سازی مشتریان تحت فریم ورکهای متنوع گیمیفیکیشن.

15. هم افزایی ارتباط چند گانه و تعامل مضاعف بین اعضای باشگاه و مولفه های اقتصادی.

16. ایجاد انگیزه مبتنی بر ویژگی های شخصیتی مشتریان از جمله تیپهای شخصیتی Socializer و Achiever

مشاهده ویدئوی این محصول
سوالات متداول این محصول
درخواست دمو

جهت درخواست دمو محصول لطفا فرم زیر را کامل و ارسال نمایید.

پیام فوری (واتساپ)

از طریق لینک واتساپ زیر به کارشناسان ما فوری پیام دهید

2- فناوری واقعیت افزوده و حوزه banking

ارائه کارت ویزیت یکی از قدیمی ترین روشهای سنتی در تبادلات , تعاملات و ارتباطات تجاری است و نقش اطلاعات ارائه شده در آن و هویت گرافیکی روی آن نشانگر اولین ارزیابی ها از سوی مشتریان و مخاطبان شماست. بنابراین بسیاری از شرکتها و سازمانهای در بخش دولتی و خصوصی سعی در ارائه بهترین کار ویزیت دارند که منعکس کننده جایگاه تجاری ممتاز شان باشد از سویی دیگر با رشد و توسعه فعالیت ها . ارتباطات تجاری و خدماتی در بستر صفحات و شبکه های اجتماعی گسترش یافته است و نیاز به ابزاری کارآمد در ارائه محتوایی جامع تر و کامل تر جهت ایجاد ارتباطی پایدار احساس می شود. کارت ویزیت هوشمند واقعیت افزوده اپلیکیشنی است که بطور اختصاصی برای کارت ویزیت شما تهیه می گردد و قادر است انواع مدیا ها شامل ویدئو , تصویر , لینک های شبکه های اجتماعی , لینک آدرس روی نقشه , تماس با خطوط مختلف همراه و ثابت و لینک های وب سایت شما را به مخاطبتان ارائه نماید. این اپ توسط مشتری شما دریافت می گردد و پس از اجرای اپ و روشن شدن دوربین هنگامیکه به سمت کارت ویزیت قرار گیرد انواع مدیای مجازی به کارت الحاق می شود و کاربر و مخاطب شما قادر هست با انتخاب های مورد نظر خود به انواع اطلاعات در مورد شما دسترسی پیدا کند. 

بانکداری
مشاهده ویدئوی این محصول
سوالات متداول این محصول

سوال : کارت ویزیت ما چاپ شده آیا می توانیم آنرا به کمک
اپلیکیشن فوق هوشمند کنیم؟
پاسخ : بله , مشروط بر اینکه کارت ویزیت در سایز مناسب و استاندارد و حاوی المان گرافیکی باشد.

سوال : آیا اپلیکیشن فوق یک اپلیکیشن آماده است ؟
پاسخ : خیر این اپلیکیشن بطور اختصاصی برای برند تجاری شما و با نام تجاری شما تهیه می گردد و کاملا اختصاصی است.

سوال : آیا کاربران برای استفاده از اپلیکیشن فوق به اینترنت نیاز دارند ؟
پاسخ : اگر محتوای نمایش روی کارت ویزیت محدود باشد و منجر به افزایش حجم اپلیکیشن از حد مجاز نباشد نسخه آفلاین اپلیکیشن ارائه می گردد و نیاز به اینترنت ندارد.

– آیا این اپلیکیشن هم اندروید است و هم ios ؟
بله , هر دو نسخه قابل تهیه کردن است.

– آیا این اپلیکیشن هم مدیای دو بعدی مثل ویدئو و اسلاید شو و هم مدل سه بعدی را پشتیبانی می کند ؟
پاسخ : بله بسته به سفارش هم مدیای دو بعدی و هم مدیای سه بعدی قابل ارائه است.

درخواست دمو

جهت درخواست دمو محصول لطفا فرم زیر را کامل و ارسال نمایید.

پیام فوری (واتساپ)

از طریق لینک واتساپ زیر به کارشناسان ما فوری پیام دهید

3- شبیه سازهای آموزشی حوزه بانکداری

روش شبیه سازی به کمک بانکها نیز آمده است روشی کارآمد , پویا و متفاوت که مدیران در سطوح مختلف بانکی تا کارمندان عادی بانک را در ساختاری تعاملی درگیر تصمیمات متفاوت می کند تا مرتبا مهارتهای تصمیم گیری خود را در زمینه های زیر ارتقاء بخشند:

– دارایی و مدیریت مسئولیت (ASSET & LIABILITY MANAGEMENT)

– مدیریت ریسک  (RISK MANAGEMENT)

– مدیریت بانک (BANK MANAGEMENT)

– بانکداری خرده فروشی (RETAIL BANKING)

   دارایی و مدیریت مسئولیت (ASSET & LIABILITY MANAGEMENT)

شبیه ساز آموزشی بانکداری در بخش دارایی و مدیریت مسئولیت به آموزش گیرندگان تخصصی این بخش ,  کارشناسان خزانه داری و ریسک با فراهم سازی شرایط شبیه سازی طراحی می گردد تا بینش و مهارت خود را برای موفقیت در مدیریت ترازنامه یک بانک در یک محیط واقعی اقتصادی طراحی کند. شبیه سازی یک تجربه یادگیری عملی را با تمرکز بر سه حوزه اصلی بانک، یعنی مدیریت سرمایه تحت مقررات بازل،مدیریت تعادل و مدیریت نقدینگی، فراهم می کند.

   مدیریت ریسک (RISK MANAGMENT)

شبیه ساز آموزشی بانکداری در بخش مدیریت ریسک ویژه کارکنان درگیر در مدیریت ریسک مالی در بانک های تجاری طراحی می گردد و با افزایش مشارکت کارکنان و شرکت کنندگان در مدیریت ریسک های مالی در بانک های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.شبیه سازی مشارکت کنندگان را در معرض خطرات عمده ای که بانک ها در محیط های ناپایدار امروز با آن روبرو هستند، قرار می دهد و این فرصت را برای شناسایی و تحلیل این خطرات فراهم می کند تا شرکت کنندگان درک بهتري از اقدامات انجام شده براي رفع خطرات به دست مي آورند

   مدیریت بانک (BANK MANAGEMENT)

شبیه ساز بانکداری با محوریت مدیریت بانک , به طور خاص برای ارائه به پرسنل در بخش خدمات مالی با درک صحیح از کسب و کار بانکی طراحی می گردد.  برنامه شبیه سازی یک تجربه یادگیری قدرتمند و جذاب را در زمینه یک محیط واقعی بانکی فراهم می کند. پرسنل بانکداری مهارت های جدید و بینش خود را با تمرکز بر آنچه که برای مدیریت یک بانک تجاری موفق در بازار رقابتی و ناپایدار امروز را تمرین می کنند و توسعه می دهد.فراهم سازی یک پلت فرم قوی برای توسعه بیشتر و سفارشی کردن طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی و اهداف یادگیری با سناریو های مختلف است که در یک برنامه تحصیلات تکمیلی مبانی مدیریت بانکی و همچنین استعداد یابی آموزش گیرندگان که شبیه ساز بانکی مدیریت بانک گزینه های مختلف سفارشی را برای اجرای بهینه ارتقاء مهارت ارائه می دهد.بطور معمول این شبیه سازی ها در قالب سرویس آنلاین با قابلیت بیش از 200 پارامتر قابل تغییر برای ایجاد هرگونه اقتصاد محلی , محیطی و نظارتی سفارشی گردد و همچنین اطلاعات ارزیابی شده توسط سایرین به عنوان پیشرفرضی خاص به عنوان موقعیتی آغازین برای برنامه ای آموزشی خاص استفاده نمود.

   بانکداری خرده فروشی (RETAIL BANKING)

شبیه ساز بانکی ویژه بانکداری خرده فروشی با تمرکز بر مدیریت کانال توزیع و کسب و کار خرده فروشی از بانک است. شرکت کنندگان با مدیریت یک بانک خرده فروشی و با به دست آوردن تجربه و مهارت دست اول در مورد مدیریت یک بانک خرده فروشی و کسب موفقیت در چشم انداز بانکی رقابتی امروز بانکها را کسب می نماید.شبیه سازی بانکداری خرده فروشی، مدیران بانک خرده فروشی را با درک بسیاری از عوامل موثر بر مدیریت مدرن امروز مدیریت می کند.و در یک محیط پیچیده و دائم در حال تغییر و به دام انداختن دامنه محصولات و خدمات فزاینده ای، توزیع چند کاناله، افزایش تقسیم بازار و رقابت، مدیریت موثر و کارآمد کسب و کار بانکی خرده فروشی، بسیار مهم است.شبیه سازی بر روی عوامل موفقیت کلیدی و وابستگی متقابل آنها که عملکرد یک بانک خرده فروشی را تعیین می کند، تمرکز دارد و مسائلی مانند افزایش سهم بازار در بخش های سودآور، افزایش سودآوری در بخش های مختلف و افزایش ارزش مشتری از طریق خدمات با کیفیت بالا را پوشش می دهد.

مشاهده ویدئوی این محصول
سوالات متداول این محصول

سوال : فرآیند اجرایی برای تهیه و ساخت تور مجازی چگونه است ؟
پاسخ : تیم تصویر برداری 360 ما با قابلیت تهیه عکس و فیلم 360 درجه در محل شما حضور می یابند و تصویر برداری های لازم انجام می گردد سپس تصویرها ترکیب و یک تور مجازی 360 از آنها ساخته می شود.

سوال :نحوه ارائه محتوای 360 درجه به مخاطب چگونه است ؟

پاسخ : شما میتوانید تور مجازی 360 خود را تحت وب در وبگاه خود یا در قالب اپلیکیشن و یا در قالب مالتی مدیا روی لوح فشرده به مخاطبان خود ارائه نمایید

سوال : در تور مجازی 360 می توان در محیط حرکت کرد ؟
پاسخ : خیر , فقط از طریق لینک های روی برخی نقاط می توانید از یک نقطه به نقطه ای دیگر جابجا شوید.

 

درخواست دمو

جهت درخواست دمو محصول لطفا فرم زیر را کامل و ارسال نمایید.

پیام فوری (واتساپ)

از طریق لینک واتساپ زیر به کارشناسان ما فوری پیام دهید

4- واقعیت ترکیبی و حوزه بانکی

در بسیاری از محصولات صنعتی و تاسیسات بزرگ و کوچک و سازه ها بنا به کاربرد های مختلف نیاز به نمونه مجازی شبیه سازی شده از واقعیت هستیم تا ارائه کاملی از آن را در محیط اداری , بخش فنی و مهندسی , بازریابی و  بازرگانی , سرویس و نگهداری , آموزش پرسنل فنی , بازدید های کامل تعاملی تمام عیار ارائه نماییم. در پروژه های شبیه سازی در ابعاد گوناگون ما امکانی را فراهم می کنیم تا ضمن در اختیار داشتن یک نمونه مجازی بصری از سوژه مورد نظر امکان حضور داخل پروژه (قدم زدن داخل پروژه ) بطور کامل فراهم نماییم. ارائه این محصول شبیه سازی شده از پروژه ها , تاسیسات , سازه ها و …. در زیرساخت فناوری واقعیت مجازی این امکان را فراهم می سازد تا به کمک هدست های واقعیت مجازی با نزدیک امکان شبیه سازی درک کاملی از فضای پروژه را داشته باشید. به خصوص هنگامیکه هنوز پروژه ها اجرایی نشده و در حد و حدود طرح اولیه است شبیه سازی بصری به همه تیم های اجرایی کمک می کند تا درک و فهم دقیق تری از خروجی نهایی پروژه داشته باشند.

مشاهده ویدئوی این محصول
سوالات متداول این محصول

سوال : فرآیند اجرایی برای تهیه و ساخت شبیه ساز چگونه است ؟
پاسخ : تیم تصویر برداری ما با استفاده از تجهیزات ویژه تصویربرداری و اسکنر های پیشرفته اطلاعات تصویری اولیه از پروژه را تهیه می کنند سپس تمام اجزاء بصورت سه بعدی مدلسازی و بافت سازی می گردد و با چیدمات اجزا ء در یک صحنه مجازی یک نمونه از آن ساخته می شود.

سوال :نحوه ارائه محتوای شبیه سازی به مخاطب چگونه است ؟

پاسخ : بطور عمومی خروجی شبیه ساز عمدتا با هدف ارائه روی پلاتفرم PC یا پلاتفرم واقعیت مجازی ساخته می شود و عمدتا نیازمند سخت افزار رایانه و هدست واقعیت مجازی است اگر نسخه ای سبک قابل ارائه روی موبایل و بستر وب نیز قابل ارائه است.

سوال : در شبیه ساز می توان در محیط شبیه سازی شده حرکت کرد ؟
پاسخ : بله , به کمک پدهای کنترلی معمولی می تواند در داخل پروژه حرکت کرد و از هر جای مورد نظر بازدید کرد.

سوال : آیا میتوان داخل شبیه ساز با اجزاء صحنه تعامل داشت و آنها را دچار تغییر نمود ؟

پاسخ : بله به کمک دسته های کنترلی ضمن حرکت در محیط می توانید با اجزاء مختلف صحنه تعامل داشته باشید.

درخواست دمو

جهت درخواست دمو محصول لطفا فرم زیر را کامل و ارسال نمایید.

پیام فوری (واتساپ)

از طریق لینک واتساپ زیر به کارشناسان ما فوری پیام دهید

آخرین اخبار فناوری حوزه بانکی

فناوری واقعیت افزوده بستری مناسب برای کارآفرینان خلاق و پرتلاش است تا با خلق محصولات جدید مبتنی بر واقعیت افزوده خبر ساز اینروزهای دنیای فناوری باشند

نمونه اولیه عینک واقعیت ترکیبی اچ تی سی به نام رمز پروتون رونمایی شد

نمونه اولیه عینک واقعیت ترکیبی اچ تی سی به نام رمز پروتون رونمایی شد

23 فوریه 2020 اخبار تخصصی, اخبار واقعیت افزوده, اخبار واقعیت مجازی

عینک‌های “واقعیت ترکیبی”(mixed reality) که اخیرا عرضه می‌شوند واقعا جذاب و جالب هستند

اطلاعات بیشتر
آپدیت جدید کروم واقعیت افزوده را به مرورگر می‌آورد

آپدیت جدید کروم واقعیت افزوده را به مرورگر می‌آورد

20 فوریه 2020 اخبار تخصصی, اخبار واقعیت افزوده

یکی از محبوب ترین مرورگرهای دنیا میان کاربران اینترنت و شبکه ، گوگل کروم است.

اطلاعات بیشتر
کاربرد انیمیشن در تبلیغات

کاربرد انیمیشن در تبلیغات

16 فوریه 2020 اخبار انیمیشن, اخبار تخصصی

هنگامی که تصاویر به صورت سلسله وار پشت سر هم قرار می گیرند،

اطلاعات بیشتر