واقعیت افزوده

اپلیکیشن واقعیت افزوده ماشین آلات سنگین

همگام با توسعه و پیشرفت صنعت ماشین آلات سنگین در جهان و رقابت در حوزه بازاریابی و معرفی محصولات متنوع در این صنعت پایه , این امکان به کمک اپلیکیشن واقعیت افزوده فراهم شده است تا محصولات متنوع در زمینه ماشین آلات سنگین در قالب سه بعدی به همراه معرفی قابلیتهای آن در قالب تعاملی به صورت الحاق شده به دنیای واقعی ارائه گردد. به این نکته توجه کنید محصولی قرار است در آینده به بازار ارائه شود حال مشتری شما یک کاتالوگ از محصول دریافت کرده و اپلیکیشن واقعیت افزوده مربوط به خودرو را نیز از سایت شما دریافت می نماید . او قادر است با اجرای اپلیکیشن روی موبایل هوشمند یا تبلت خود و مشاهده کاتالوگ , نمونه ای سه بعدی محصول را مشاهده و اریابی نماید. همچنین قادر است با لمس صفحه گوشی یا تبلت آنرا از هر زاویه ای مشاهده کرده و از تمام قابلیت های آن شامل بخش های گوناگون محصول شما آگاهی یابد. همچنین همین اپلیکیشن امکانات گسترده ای را در خصوص نحوه سرویس و نگهداری بصورت تعاملی روی مدل سه بعدی , ارائه می نماید. پیشنهاد می گردد ویدئوی مربوط به این محصول را مشاهده نمایید.

ویژگی ها و قابلیت ها

اپلیکیشن واقعیت افزوده ویژه ماشین آلات سنگین همچون ماشین آلات راه سازی ابزاری قدرتمند و پویا که در حوزه های مختلفی همچون بازاریابی , فروش و خدمات پس از فروش محصول کاربرد دارند , با اپلیکیشن مربوطه تمام مدل های سه بعدی ماشین آلات در جلسات فروش در هر مکانی در اختیار مشتری قرار خواهد داشت. اپلیکیشن مربوطه ابتدا کاتالوگ یا بروشور محصول را روی میز یا هر مکان دیگری شناسایی کرده و نمونه مجازی سه بعدی محصول روی آن ظاهر می شود. مخاطبین شما قادر خواهند بود از هر جهت آن را مشاهده کنند, آنرا بچرخانند , بزرگ یا کوچک نمایند , بخش های داخلی آن را ببینند و نحوه استفاده و نگهداری از آن را فرا بگیرند.

 

ابزاری کارآمد برای خدمات پس از فروش

سرویس و نگهداری ماشین آلات راه سازی در راستای خدمات پس از فروش از جایگاه مهمی برخوردار است . اپلیکیشن واقعیت افزوده به راحتی به تمام مشتریان کمک خواهد کرد تا با شیوه ای ساده و کارآمد نسبت به نگهداری ماشین آلات اطلاعات کافی را کسب نماید. کافیست اپلیکیشن واقعیت افزوده در اختیارشان باشد تا ضمن مشاهده نحوه نگهداری که روی مدل سه بعدی نمایش داده می شود را دریافت کند . ضمنا روی بخش های مهم خودرو نیز علائمی نصب می گردد که اپلیکیشن قادر به شناسایی آنها بوده و نحوه سرویس و نگهداری را بطور دقیق روی خودرو به نمایش می گذارد.

افتتاح گالری شما در هر گوشی تلفن همراه

طرح تمام کاتالوگ های سنتی به اپلیکیشن معرفی می گردد تا هر کجا برای مخاطب نمونه ماشین آلات را به صورت سه بعدی روی کاتالوگ ظاهر نماید. از اجزاء , امکانات و ویژگی ها و برتری ها کاملا آگاهی پیدا کند. همچنین قادر خواهد بود بصورت قدم به قدم با نحوه کار با ماشین آلات و نحوه نگهداری از آنها روی مدل مجازی آشنا شود. به عبار ت دیگر با این اپلیکیشن نمایشگاه مجازی سه بعدی و تعاملی محصولات در هر گوشی تلفن همراه هوشمندی افتتاح گردیده و مخاطب قادر خواهد بود به راحتی با تمامی محصولات آشنا گردد.

ابزار حرفه ای در مذاکرات بازرگانی

بدون شک اپلیکیشن واقعیت افزوده ویژه ماشین آلات سنگین را باید بهترین ابزار تبلیغاتی , فروش و خدماتی دانست که در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی کاربرد های وسیعی را جهت معرفی موفق و پیروزمندانه محصولات ارائه می نماید و تمام قابلیت های و توان اجرایی ماشین آلات را به خوبی به نمایش می گذارد.

برندهای برتر تجاری
همواره به دنبال طرحهای خلاقانــه

تولید کنندگان , واردکنندگان , نمایندگان فروش و مراکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی ماشین آلات سنگین راه سازی اپلیکیشن واقعیت افزوده طراحی شده توسط شرکت ویژه پرداز پارس این امکان را برای شما فراهم می سازد تا .تمامی ماشین آلات بصورت سه بعدی با قابلیت حرکت و انیمیشن روی کاتالوگ و یا کارت ویزیت شما ظاهر گردد و قابلیت ها و کارآیی ماشین آلات بصورت تعاملی توسط مشتری ارزیابی می گردد. بازرگانان و مدیران فروش ماشین آلات سنگین در جلسات بازرگانی به سادگی خواهند توانست مدل سه بعدی ماشین آلات را روی میز جلسات به سمع و نظر مشتریان برسانند. همچنین با دریافت این اپلیکیشن توسط مشتری نیز این امکان در هر جا برای وی فراهم می گردد تا در هر لحظه مدل سه بعدی ماشین آلات را از هر زاویه مشاهده کرده و از طریق تعاملات ساده با لمس کردن صفحه تبلت خود از ویژگی ها , قابلیت ها و کارآمدی ماشین آلات و نحوه سرویس و نگهداری آن مطلع می گردد. همچنین مراکز خدمات و پشتیبانی از آنها شامل نمایش قطعات مشخص با کد بندی تعیین شده در اپلیکیشن مربوطه قابل مشاهده بوده و امکان ثبت سفارش آنلاین جهت خرید قطعه نیز فراهم گردیده است.